Iz Grada pozivaju na otvorenje novouređenog kultnog igrališta u Ulici Milana Langa u Samoboru, u četvrtak, 1. svibnja od 11 sati.
Nekad zapušteno igralište u samom srcu Samobora, u Ulici Milana Langa, dobilo je potpuno novo ruho i postalo novi urbani prostor za sport, rekreaciju i dječju igru.

U sklopu programa otvorenja igrališta održat će se revijalna malonogometna utakmica između momčadi gradskih četvrti Giznik – Anindol i Sveta Helena, a najmlađi posjetitelji osim u sportskim aktivnostima i igri moći će uživati u animacijama žonglera i balon animatora te oslikavanju lica.
Za glazbenu kulisu pobrinut će se DJ eM Bee.
















