Nakon dva uzastopna poraza, u 2. kolu Lige za prvaka Treće rukometne lige, igrači Mladosti Sveti Martin upisali su vrijednu pobjedu u gostima protiv Siska rezultatom 32:40.
Odlično su otvorili utakmicu i brzo stekli prednost, no domaćin je do kraja prvog dijela uspio preokrenuti rezultat. U nastavku “Mladostaši” ponovno preuzimaju kontrolu i sigurnom igrom dolaze do uvjerljive pobjede.
Najefikasniji u nihovim redovima bio je Barišić-Jaman s 11 pogodaka, a pobjedi su pridonijeli i Runtas sa 6 te Vidović, Trošelj, Kuhar i Hanaček sa po 4 gola. (foto: FB RK Mladost Sveti Martin)

















