Gradonačelnica Samobora Petra Škrobot potpisala je jutros u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici u Zagrebu Ugovor za projekt “Izgradnja Dječjeg vrtića u Perivoju”, vrijedan milijun i 137 tisuća eura.
Projektom izgradnje dječjeg vrtića u Perivoju, predviđa se gradnja objekta za sedam odgojnih skupina i to za četiri odgojne skupine vrtićke dobi, s garderobama i sanitarijama te za tri odgojne skupine jasličke dobi s prostorijama trijaže, sanitarijama i ostalim pratećim sadržajima sukladno pedagoškom standardu.

Svečana dodjela ugovora upriličena je u okviru drugog Poziva “Izgradnja, dogradnja, rekonstrukcija i opremanje predškolskih ustanova”. Svi potpisani ugovori financiraju se iz sredstava Nacionalnog plana oporavka i otpornosti 2021. – 2026.
Grad Samobor se na ovaj projekt prijavio sredinom prošle godine.
















