Na Kupu Hrvatske u karateu prošlog su vikenda, 11. i 12. listopada u Ivanjoj Reci nastupila i dva samoborska predstavnika u katama. U konkurenciji kadeta Andrija Vuksanović je s dvije ostvarene pobjede ušao u finale u kojem je pretrpio poraz i osvojio srebrno odličje. Isti scenarij se dogodio i kod konkurenciji juniora u kojoj se Patrik Peld također okitio srebrom.

















