U rujanskoj emisiji EKO EHO, danas, kao i svaki prvi četvrtak u mjesecu, govorili smo o prikupljanju glomaznog otpada i radu mobilnog reciklažnog dvorišta Komunalca te obnovi horizontalne i vertikalne prometne signalizacije prije početka nove nastavne godine u samoborskim školama.
Gosti emisije bili su specijalist u Komunalčevoj službi gospodarenja otpadom Vjekoslav Borić i rukovoditeljica Sektora usluga održavanja grada Violeta Gjurkin.
Emisiju poslušajte na našem youtube kanalu.

















