Prošlog su vikenda Samoborci iz Brdsko-biciklističkog kluba Šišmiš odvozili nekoliko odličnih utrka. Fran Erdelja u U15 kategoriji i Fran Bošnjak iz Elite M kategorije uputili su se na C1 utrku Grand Prix na Kozari te oboje zauzeli prvo mjesto. Fran Erdelja se već u samom startu utrke odvojio od konkurencije i cijelu utrku odvozio u svome tempu, a njegov imenjak i klupski kolega se nakon jake borbe odvaja u drugoj polovici utrke te ostvaruje prednost od 1 minute za drugoplasiranim.

Jan Horvat u U15 kategoriji natjecao se na Slovenskom državnom prvenstvu u Kočevju te zauzeo 16. mjesto.

















