Samoborske stolnotenisačice odigrale su dva susreta 9. kola Prve hrvatske lige – zapad. Protiv zagrebačkog Merxa rutinirano su uzele bodove pobjedom 4:1, a protiv u tom trenutku drugoplasirane Velike Gorice, “Zmajice” su na krilima raspoložene Zare Ilić stigle do slavlja 4:3.
Stolnotenisači Samobora ugostili su momčad Libertasa 2 iz Dubrovnika i izgubili 4:2, dok je mlada ekipa Samobora u 2. HL Regija srednja Hrvatska, u prvom susretu kola izgubila od Susedgrada 4-3, a u drugom susretu bili su bolji od krapinskog Zagorca 4-2.
















