Nakon ljetne pauze, ponovno je došlo vrijeme za nedjeljno popodne uz Sjetvu.
Najprije ćemo se uputiti u Vrbovec gdje se prošlog vikenda održala manifestacija “Kaj su jeli naši stari”. Nakon toga, red je da nekoliko minuta provedemo uz temu vinogradarstva jer su berbe u punom jeku tako da smo u razgovoru s direktoricom tvrtke Plešivičko vinogorje nastojali saznati kada će objekt plešivičke zadruge zasjati novim sjajem.
Na kraju emisije s etnologinjom Tihanom Stepinac Fabijanić najavljujemo “Dan starog Samobora” koji će oživjeti staru povijesnu jezgru grada Samobora, Taborec.
Emisiju nakon emitiranja poslušajte na našem Youtube kanalu:

















