Brdsko biciklistički klub Šišmiš prošlog je vikenda sudjelovao na drugoj utrci Hrvatskog kupa, XCO Premantura Rocky Trails. Prvi dan bio je rezerviran za UCI kategorije, gdje je bila odlična i velika međunarodna konkurencija. Na startu su imali tri predstavnika. U kategoriji Junior M, Andrija Župančić zauzima 28. mjesto unatoč lošijem danu. Larisa Bošnjak u kategoriji Elite W dobro odvoženom utrkom zauzima 13. mjesto. U kategoriji Elite M, Fran Bošnjak odličnim startom zauzima dobru poziciju u borbi za Top 5 , ali ubrzo u prvom krugu, zbog greške drugog vozača koji izaziva masovni sudar doživljava opasan pad i zaostaje na posljednjem mjestu. Unatoč padu, Fran ne odustaje i na kraju, prošavši više od dvadesetak natjecatelja, utrku završava na 18. mjestu. kao prvi predstavnik Hrvata, u jakoj međunarodnoj konkurenciji.

Sljedeći dan dočekalo ih je hladno i vjetrovito vrijeme, no entuzijazam Šišmiša nije izostao.
Prva na redu bila je kategorija U11 M, u kojoj su imali tri hrabra predstavnika:
Fran Belanić – 5. mjesto
Filip Motočić – 8. mjesto
Dino Pavlin – 11. mjesto

















