Nogometaši Samobora slavili su u međugradskom derbiju kod Save Strmec u utakmici 27. kola Treće lige – centar, rezultat je bio 1:3. Domaću momčad u vodstvo je doveo Matej Krišto u 38. minuti da bi krajem poluvremena izjednačio Jurica Brdek. U nastavku Antonio Regović u 49. i Vanja Kulenović u 66. minuti donose preokret za 3 boda Samoboru.
Nogometaši Četvrte lige – središte Zagreb, skupina B odigrali su utakmice 23. kola. Tigar Sveta Nedelje s gostovanja kod Rugvica Save 1976 vraća se s nova tri boda, jedini gol zabio je Luka Višić u 43. minuti, dok je TOP u Kerestincu odigrao 0:0 s Mraclinom.
U Jedinstvenoj županijskoj nogometnoj ligi također je odigrano 23. kolo. Zrinski je kod momčadi Vatrogasca odigrao 1:1, a Kobre Samobor bile su bolje od Mladosti iz Obrezine 4:1.
Nogometaši Prve županijske lige – jug odigrali su susrete 20. kola. Bestovje je u gostima kod Turopolja bilo bolje 1:5, a Novaki su poraženi od Jamnice 15:0, Sloga Suza je kod Dinamo Hidrela odigrala 0:0, a Samoborski Otok je poražen u gostima od Bune 3:0.
foto: NK Samobor

















