Jubilarni, 15. put, sastali su se stolnotenisači i stolnotenisačice iz Zagreba, Brežica, Dobove, Duge Rese, Jastrebarskog, Zaprešića i Samobora, odigrati turnir u povodu blagdana svete Anastazije. U organizaciji STK Samobor turnir je odigran u subotu, 13. siječnja, a uvodno je sve sudionike blagoslovio kapelan Tomislav Medić.


Prvo mjesto pripalo je Hrvoju Mihaliću iz STK Samobor, drugi je bio njegov klupski kolega Saša Tomičić, dok je treći bio Alen Pušić iz STK Duga Resa. Utješni dio osvojio je Zvonko Streha iz STK ZAP dok je Stane Kuntarić iz STK Dobova bio drugi.
foto: STK Samobor
















