Djelatnici samoborskog Doma zdravlja, liječnici, medicinske i patronažne sestre, te ostalo medicinsko osoblje bezbroj su puta iskazali svoju stručnost, humanost i istinsku požrtvovnost u obavljanju svakodnevnog, zahtjevnog posla, no rijetki su primjeri da im netko na tome i javno zahvali, kao što je to učinio naš sugrađanin Ivan Žugaj. U poruci koju nam je poslao, sa zamolbom da je objavimo na našem web-portalu, piše:
“Ovim putem zahvaljujemo svim zdravstvenim djelatnicima Doma zdravlja Samobor koji su svojim profesionalnim i ljudskim pristupom pomogli u što bezbolnijem procesu ozdravljenja gospođe Drage Žugaj, od sanitetske službe i njenih djelatnika koji su joj pomagali pri transportu, patronažnoj sestri gospođi Lauri u zbrinjavanju postoperativnih rana, sestri Mariji i doktoru Cvetkoviću, sestri Karmen i doktoru Borovečkom i doktorici Lekić.
Obitelj Žugaj”
Ovo je svakako vrlo lijepa gesta koja će sasvim sigurno navedenim liječnicima, sestrama i ostalim spomenutim djelatnicima samoborskog Doma zdravlja puno značiti i dodatno ih motivirati da svoj važan i odgovoran posao nastave obavljati jednako brižno i profesionalno kao i do sada.