Autor: Anja Franić

Pregleda: 1232

Komentara: 0

Ispiši

Proteklog vikenda u Rijeci je održano pojedinačno prvenstvo Hrvatske u atletici za kadete i kadetkinje te mlađe kadete i kadetkinje. U ukupnom poretku, nakon dva dana natjecanja, u konkurenciji 39 klubova, Atletski klub "Samobor 2007" zauzeo je odlično 2. mjesto.

Leon Koražija u kategoriji mlađih kadeta u bacanju vortexa osvojio je zlatnu medalju. U ženskoj konkurenciji u kategoriji mlađih kadetkinja Dolores Ćosić osvojila je nekolko zlatnih medalja i to na 60 m te na 200 i 400m. Zlatnu medalju Dolores je osvojila i u bacanju kugle 2 kg.

Na 80m prepone Luka Janković osvojio je brončanu medalju, dok je Leon Koražija bacao kuglu 3 kg i osvojio srebrnu medalju. Srebrnu medalju osvojile su mlađe katetkinje u štafeti – Ana Biber, Ana Fresl, Lucija Milaković i Dolores Ćosić.