streaming
ghg hpfi hpgiuh fpihwipfh pwfh phiu

Razigrana nogometna mladež Zagrebačke županije

Objavljeno: 8.06.2012.

Kategorija: 1. ŽNL

Autor: Mislav Maroević

Pregleda: 1402

Komentara: 5

Ispiši


Prvenstva nogometne mladeži u okviru Nogometnog saveza Zagrebačke županije ulaze u samu završnicu, pa donosimo najnovije rezultate i aktualne tablice u raznim uzrastima. Ionako se o mladeži premalo piše, a mladim sportašima javne su objave rezultata utakmica u kojima sudjeluju, najveća nagrada i posebna motivacija da nastave trenirati i postizati što bolje uspjehe. I ovaj portal snosi dio odgovornosti za takvo stanje, pa ćemo ubuduće više pozornosti posvećivati upravo mlađim kategorijama nogometaša.

KADETI III HNL XXVI kolo rezultati:

S.I.Zelina: ZELINA - SAVA nije igrano
Kurilovec: UDARNIK - STRMEC 3:0
Slobodan: STUPNIK
Savski Marof: SAVSKI MAROF - BREGANA 2:1
Farkaševac: ZRINSKI - NAFTAŠ IVANIĆ 0:3

T A B L I C A

1. UDARNIK 25 20 2 3 94-12 62
2. NAFTAŠ IVANIĆ 25 18 3 4 81-11 57
3. ZELINA 24 17 3 4 72-22 54
4. STRMEC 25 13 4 8 45-42 43
5. ZRINSKI 24 11 5 8 44-45 38
6. SAVA 24 9 6 9 40-43 33
7. STUPNIK 24 5 1 18 21-77 16
8. SAVSKI MAROF 24 4 1 19 21-59 13
9. BREGANA 24 2 3 19 13-96 9
10. JASKA 13 2 2 9 13-37 8


JUNIORI III HNL XXVI kolo rezultati:

S.I.Zelina: ZELINA - SAVA 6:0
Kurilovec: UDARNIK - STRMEC 5:2
Jastrebarsko: JASKA - STUPNIK 4:2
Savski Marof: SAVSKI MAROF - BREGANA 0:2
Farkaševac: ZRINSKI NAFTAŠ - IVANIĆ 0:6

T A B L I C A

1. ZELINA 26 19 2 5 92-29 59
2. NAFTAŠ IVANIĆ 26 18 4 4 87-27 58
3. UDARNIK 26 17 3 6 87-28 54
4. ZRINSKI 26 16 3 7 91-58 51
5. BREGANA 26 16 2 8 65-39 50
6. STRMEC 26 11 5 10 77-54 38
7. SAVA 26 10 0 16 51-68 30
8. STUPNIK 26 5 3 18 28-95 18
9. SAVSKI MAROF 26 3 2 21 17-113 11
10. JASKA 26 3 0 23 30-114 9


KADETI NSZŽ-e XXV kolo rezultati:

Velika Mlaka: VELIKA MLAKA - POLET 2:4
Vukovina: BAN JELAČIĆ - VATROGASAC 7:0
Mraclin: MRACLIN - SAVA (SH) 6:0
Kupinec: KUPINEC - MLADOST nije igrano
Bestovje: BESTOVJE - BSK 6:0
Gradići: GRADIĆI - KLAS 2:4
Drenje: SAVA - DUGO SELO 5:4

T A B L I C A

1. BAN JELAČIĆ 25 22 2 1 120-18 68
2. BESTOVJE 25 17 4 4 77-26 55
3. VELIKA MLAKA 25 17 2 6 96-45 53
4. POLET 25 15 6 4 88-33 51
5. DUGO SELO 24 15 1 8 86-37 46
6. GRADIĆI 25 14 2 9 103-55 44
7. MLADOST 24 11 3 10 67-54 36
8. SAVA (D) 25 11 1 13 55-63 34
9. SAVA (SH) 25 8 2 15 45-87 26
10. BSK 24 7 2 15 44-88 23
11. KLAS 25 6 3 16 42-107 21
12. KUPINEC 24 5 2 17 42-104 17
13. MRACLIN 25 5 1 19 44-89 16
14. VATROGASAC 25 4 1 20 28-131 13


JUNIORI NSZŽ-e XXVI kolo rezultati:

Novo Čiče: DINAMO-HIDREL - OSTRNA 5:0
Slobodan: SLOGA
Kl.Ivanić: KLOŠTAR - JAMNICA 0:1
Klokočevac: KLOKOČEVAC - RUGVICA 3:0
Kerestinec: TOP - VATROGASAC 0:4

T A B L I C A

1. JAMNICA 23 22 1 0 83-8 67
2. RUGVICA 23 15 2 6 78-31 47
3. VATROGASAC 23 13 3 7 58-28 42
4. SLOGA 22 11 3 8 57-45 36
5. KLOŠTAR 22 11 2 9 43-47 35
6. TOP 23 8 0 15 38-86 24
7. OSTRNA 24 6 2 16 26-62 20
8. DINAMO-HIDREL 22 6 1 15 44-61 19
9. KLOKOČEVAC 22 3 0 19 17-76 9


MLAĐI PIONIRI I LIGA XXV kolo rezultati:


Vrbovec: VRBOVEC - ZELINA Sri 06.06.u 18.00
Jastrebarsko: JASKA - SAMOBOR 1:6
Strmec: SAVA - DUGO SELO 3:2
Mladina: VINOGRADAR - KLOŠTAR 2:3
Farkaševac: ZRINSKI - VELIKA MLAKA 8:2
Pisarovina: JAMNICA - UDARNIK 1:7
Bistra: BISTRA - INTER ZAPREŠIĆ 4:3

T A B L I C A

1. SAMOBOR 24 22 2 0 144-16 68
2. UDARNIK 24 21 2 1 153-24 65
3. BISTRA 25 20 0 5 111-35 60
4. INTER-ZAPREŠIĆ 25 16 4 5 126-30 52
5. JAMNICA 25 14 2 9 67-50 44
6. VRBOVEC 24 12 2 10 85-67 38
7. DUGO SELO 25 11 3 11 62-52 36
8. JASKA 25 8 4 13 42-81 28
9. ZELINA 24 7 5 12 35-72 26
10. ZRINSKI 25 7 4 14 58-76 25
11. SAVA 25 7 2 16 43-103 23
12. VINOGRADAR 25 4 3 18 24-120 15
13. KLOŠTAR 25 3 2 20 23-108 11
14. VELIKA MLAKA 25 2 3 20 26-165 9


PIONIRI I LIGA XXV kolo rezultati:

Vrbovec: VRBOVEC - ZELINA Sri 06.06.
Jastrebarsko: JASKA - SAMOBOR 1:5
Strmec: SAVA - DUGO SELO 1:3
Mladina: VINOGRADAR - KLOŠTAR 4:0
Farkaševac: ZRINSKI - VELIKA MLAKA 3:2
Pisarovina: JAMNICA - UDARNIK 5:0
Bistra: BISTRA - INTER ZAPREŠIĆ 2:1

T A B L I C A

1. JAMNICA 25 20 2 3 91-29 62
2. INTER-ZAPREŠIĆ 25 18 4 3 81-28 58
3. SAMOBOR 23 18 1 4 82-31 55
4. VRBOVEC 24 17 1 6 80-43 52
5. VINOGRADAR 25 12 5 8 45-27 41
6. BISTRA 25 11 5 9 61-43 38
7. ZRINSKI 25 11 2 12 39-44 35
8. VELIKA MLAKA 25 10 2 13 73-73 32
9. ZELINA 24 9 4 11 48-46 31
10. UDARNIK 24 9 4 11 43-66 31
11. DUGO SELO 25 7 6 12 38-58 27
12. JASKA 25 7 2 16 32-65 23
13. SAVA 24 3 0 21 27-101 9
14. KLOŠTAR 25 1 0 24 22-108 3


MLAĐI PIONIRI II LIGA XXV kolo rezultati:

Rugvica: RUGVICA - STRMEC 2:2
Slobodan: MLADOST
V.Gorica: GORICA - NAFTAŠ IVANIĆ Sri 06.06.
Bestovje: BESTOVJE - BAN JELAČIĆ 8:1
Buševec: POLET - SLOGA 0:9
Mraclin: MRACLIN - DINAMO HIDREL 5:2
Bregana: BREGANA - DUGO SELO II 2:7

T A B L I C A

1. GORICA 22 21 0 1 142-18 63
2. NAFTAŠ IVANIĆ 22 20 0 2 121-23 60
3. BESTOVJE 23 17 3 3 110-27 54
4. STRMEC 23 14 3 6 72-38 45
5. BREGANA 23 11 1 11 71-79 34
6. BAN JELAČIĆ 23 10 2 11 48-65 32
7. SLOGA 22 8 3 11 61-52 27
8. DUGO SELO II 23 8 3 12 50-60 27
9. RUGVICA 24 8 2 14 62-59 26
10. MLADOST 23 7 4 12 51-82 25
11. DINAMO-HIDREL 22 7 1 14 48-73 22
12. MRACLIN 23 4 2 17 32-131 14
13. POLET 23 1 0 22 26-187 3


PIONIRI II LIGA XXV kolo rezultati:

Rugvica: RUGVICA - STRMEC 3:0
Slobodan: MLADOST
V.Gorica: GORICA - NAFTAŠ IVANIĆ Sri 06.06.
Bestovje: BESTOVJE - BAN JELAČIĆ 16:0
Buševec: POLET - SLOGA 0:0
Mraclin: MRACLIN - DINAMO HIDREL 2:2
Slobodan: BREGANA

T A B L I C A

1. NAFTAŠ IVANIĆ 21 21 0 0 99-4 63
2. BESTOVJE 22 16 2 4 92-28 50
3. GORICA 21 15 0 6 86-30 45
4. BREGANA 22 13 2 7 83-41 41
5. RUGVICA 23 13 0 10 66-52 39
6. SLOGA 21 12 2 7 97-53 38
7. MLADOST 22 10 0 12 63-71 30
8. POLET 22 8 3 11 60-51 27
9. STRMEC 22 6 2 14 48-81 20
10. DUGO SELO II 12 4 2 6 27-38 14
11. DINAMO-HIDREL 21 4 1 16 21-89 13
12. BAN JELAČIĆ 22 3 2 17 17-89 11
13. MRACLIN 23 2 4 17 25-157 10


MLAðI PIONIRI III LIGA XXV kolo rezultati:

Brdovec: BSK - SAVA (D) 0:7
Mićevec: KLAS - OSTRNA 1:13
Gradići: GRADIĆI - HREBINEC 2:0
Kerestinec: TOP - VATROGASAC 8:0
Sop Hruščica: SAVA - LADUČ 1:2
Stupnik: STUPNIK - VATROGASAC 11:1
Kupljenovo: ZAPREŠIĆ - SAVSKI MAROF 7:0

T A B L I C A

1. SAVA (D) 25 23 1 1 200-13 70
2. ZAPREŠIĆ 25 21 2 2 145-20 65
3. BSK 25 17 0 8 119-41 51
4. HREBINEC 25 16 2 7 98-45 50
5. TOP 24 16 0 8 124-65 48
6. GRADIĆI 25 14 2 9 79-43 44
7. OSTRNA 25 13 4 8 78-44 43
8. STUPNIK 25 14 1 10 91-66 43
9. LADUČ 25 10 2 13 71-67 32
10. VATROGASAC (K) 25 8 1 16 46-117 25
11. SAVSKI MAROF 25 6 0 19 34-112 18
12. SAVA (SH) 25 4 1 20 34-124 13
13. VATROGASAC (Z) 25 2 1 22 20-163 7
14. KLAS 24 1 1 22 24-243 4


PIONIRI III LIGA XXV kolo rezultati:

Brdovec: BSK - SAVA (D) 1:2
Mićevec: KLAS - OSTRNA 13:1
Gradići: GRADIĆI - HREBINEC 0:3
Kerestinec: TOP - VATROGASAC (K) 0:8
Sop Hruščica: SAVA - LADUČ 6:2
Stupnik: STUPNIK - VATROGASAC 6:2
ZAPREŠIĆ Slobodan

T A B L I C A

1. SAVA (D) 24 21 2 1 101-20 65
2. ZAPREŠIĆ 24 20 3 1 105-20 63
3. LADUČ 24 17 0 7 108-41 51
4. HREBINEC 24 13 4 7 83-39 43
5. VATROGASAC (Z) 24 14 0 10 99-56 42
6. VATROGASAC (K) 23 13 2 8 54-35 41
7. STUPNIK 24 11 2 11 75-50 35
8. SAVA (SH) 24 10 2 12 64-66 32
9. BSK 24 9 2 13 47-55 29
10. GRADIĆI 24 7 2 15 46-87 23
11. KLAS 23 5 2 16 49-122 17
12. TOP 23 4 1 18 25-129 13
13. OSTRNA 24 4 0 20 31-119 12
14. SAVSKI MAROF 13 2 0 11 16-64 6


PRSTIĆI XXV kolo rezultati:

Križ: SLOGA - DUGO SELO Čet 07.06.
Bedenica: STRMEC - VINOGRADAR 4:4
Ivanić Grad: NAFTAŠ IVANIĆ - GORICA 0:1
Samobor: SAMOBOR - JASKA 1:1
S.I.Zelina: ZELINA - VRBOVEC 0:1
Zaprešić: INTER ZAPREŠIĆ - BISTRA 1:0
Kurilovec: UDARNIK - ZAPREŠIĆ 9:0

T A B L I C A

1. NAFTAŠ IVANIĆ 25 20 3 2 117-17 63
2. INTER-ZAPREŠIĆ 25 20 1 4 94-30 61
3. GORICA 24 17 7 0 79-22 58
4. VRBOVEC 25 17 4 4 85-30 55
5. SLOGA 24 16 3 5 99-34 51
6. SAMOBOR 24 13 3 8 68-26 42
7. DUGO SELO 24 13 0 11 67-52 39
8. JASKA 25 10 1 14 61-68 31
9. ZELINA 25 9 2 14 65-82 29
10. BISTRA 25 6 3 16 41-58 21
11. UDARNIK 25 6 2 17 51-70 20
12. VINOGRADAR 25 6 1 18 41-90 19
13. ZAPREŠIĆ 25 3 0 22 20-180 9
14. STRMEC 25 1 2 22 17-146 5


POČETNICI XXV kolo rezultati:

Križ: SLOGA - DUGO SELO Čet 07.06.
Bedenica: STRMEC - VINOGRADAR 2:3
Ivanić Grad: NAFTAŠ IVANIĆ - GORICA 2:1
Samobor: SAMOBOR - JASKA 5:0
S.I.Zelina: ISKRA ZELINA - VRBOVEC 2:1
Zaprešić: INTER ZAPREŠIĆ - BISTRA 3:0
Kurilovec: UDARNIK - ZAPREŠIĆ 7:0

T A B L I C A

1. NAFTAŠ IVANIĆ 25 22 1 2 115-20 67
2. INTER-ZAPREŠIĆ 25 19 3 3 86-27 60
3. SAMOBOR 24 16 4 4 65-18 52
4. BISTRA 25 16 2 7 94-36 50
5. GORICA 24 14 3 7 92-61 45
6. DUGO SELO 24 13 3 8 93-45 42
7. UDARNIK 25 11 4 10 51-58 37
8. VRBOVEC 25 10 4 11 56-57 34
9. VINOGRADAR 25 9 3 13 51-68 30
10. ZELINA 25 7 4 14 64-90 25
11. JASKA 25 7 2 16 43-84 23
12. SLOGA 24 3 4 17 26-94 13
13. ZAPREŠIĆ 25 3 1 21 34-136 10
14. STRMEC 25 1 6 18 27-103 9



KOMENTARA: 5

Deni
16 Jun 2012 - 03:57

bravo zdenci!

Gost
16 Jun 2012 - 00:11

Sorry,nisam napomenuo ,rezultat je za uzrast juniora.Utakmica fer i korektna svih 90 minuta,gosti bolji u cijeloj utakmici i zasluženo odnose pehar pobjednika Kup-a. Organizacija dobra,pozdrav dečkima u Kupljenovu.

Gost
16 Jun 2012 - 00:04

Ako nekog zanima,finale Kup-a NS Zaprešić odigrano u Kupljenovu,15.06.2012,NK ZAPREŠIĆ-NK VATROGASAC 1:4. Pozdrav svima.

...
13 Jun 2012 - 20:37

prvak lige je zaprešić,koji je dobio novake 5-0 u uzvratu,treće je Bestovje.

b
8 Jun 2012 - 21:35

evo i juniora JUNIORI 1.ŽNL ZAPAD SKUPINA "A" XVIII kolo rezultati: Pušća PUŠĆA RAKITJE 1 2 Luka MLADOST(L) ZAPREŠIĆ 1 6 Kraj Donji MLADOST BESTOVJE 5 4 ŠENKOVEC SUTLA DINAMO 3 1 Pojatno CROATIA(P) VRH 16 0 T A B L I C A 1. ZAPREŠIĆ 18 17 0 1 95-14 51 2. BESTOVJE 18 12 1 5 80-35 37 3. SUTLA 18 10 3 5 62-35 33 4. CROATIA(P) 18 10 2 6 66-54 32 5. DINAMO 18 10 0 8 43-35 27 (3) 6. PUŠĆA 18 7 4 7 55-60 25 7. MLADOST 18 5 3 10 50-59 18 8. MLADOST(L) 18 6 0 12 40-61 18 9. RAKITJE 18 6 1 11 31-53 18 (1) 10. VRH 18 0 0 18 11-127 -3 (3) JUNIORI 1.ŽNL ZAPAD SKUPINA "B" XVIII kolo rezultati: Novaki NOVAKI SAMOBORSKI OTOK 8 1 Krašić KRAŠIĆ SLOGA 8 3 Klinča Sela MLADOST(KS) SLOGA-SUZA 13 0 Kozlikovo DINAMO(O) RAKOV POTOK 0 0 Desinec DESINEC GALGOVO 2 2 T A B L I C A 1. NOVAKI 18 16 1 1 120-14 49 2. DESINEC 18 12 4 2 79-32 40 3. GALGOVO 18 11 4 3 84-26 37 4. MLADOST(KS) 18 9 2 7 68-46 29 5. DINAMO(O) 18 7 5 6 46-37 26 6. SLOGA 18 8 1 9 48-61 25 7. KRAŠIĆ 18 7 2 9 59-56 23 8. RAKOV POTOK 18 5 3 10 45-38 18 9. SLOGA-SUZA 18 4 0 14 44-89 12 10. SAMOBORSKI OTOK 18 0 0 18 7-201 0 UTAKMCA ZA PRVAKA IZMEĐU EKIPA NK ZAPREŠIĆ-NK NOVAKI 3:5 uzvrat se igra 09.06.2012.u 18,00 u Novakima. UTAKMICA ZA TREĆE MJESTO: DESINEC-BESTOVJE 3:3 uzvrat se igra 09.06.2012.U 17,30 SATI u Bestovju


KOMENTIRAJ

IgoMat - Roštilj

Skylab oglasime.hr

Biber Dijamant Gerard crijep

Glasmaher Optika

Zoo Vili

SAMOBOR UŽIVO

Webcam 

Live

FACEBOOK stranica RADIO SAMOBORA



VREMENSKA PROGNOZA

Vremenska prognoza

Poslušaj vremensku prognozu od (11/02/2014)

RADIO SAMOBOR - POSLUŠAJTE

Happy Hour

Ritam grada

Hitac

Country Time

Dvadesetica

Želje, čestitke i pozdravi

Evergreen music

RADIO SAMOBOR - Partneri:

Samoborski sportski savez

Sportske novosti

Terrakom

Hostel Samobor

Medičarna Oslaković