Sava ozbiljno namučila Goricu u polufinalu

10. kolovoza 2020.
254 Pregleda

Nogometaši Save iz Strmca u polufinalu Kupa Nogometnog saveza Zagrebačke županije na svojoj Lazini poraženi su od prvoligaške momčadi Gorice sa 1:4.
Iako bi konačni rezultat mogao sugerirati da su gosti imali lagan posao, činjenica je da je Sava vodila do 74. minute, a posustali su tek u završnih 15-ak minuta utakmice.
Domaćine je u vodstvo doveo Zelenika u 4. minuti s bijele točke, a Gorica je susret preokrenula golovima Ndiaya (74′), Babeca (78′), Kalika (86′) i Šrolera (87′).
U drugom polufinalu i to u srijedu, 12. kolovoza u 18 sati sastaju se Vrbovec i Kurilovec koji je sa 1:3 bio bolji od Bistre.