Fotografija preuzeta s facebooka NK Sava

Sava Strmec u polufinalu Kupa Nogometnog saveza Zagrebačke županije

6. kolovoza 2020.
352 Pregleda

Nogometaši Save iz Strmca plasirali su se u polufinale Kupa Nogometnog saveza Zagrebačke županije. Na svojoj Lazini jučer su bili bolji od trećeligaške momčadi Dugog Sela sa 3:2. Predvođeni trenerom Ivanom Milasom Strmčani su uspjeli iznenaditi favorizirane goste i do 52. minute imali sigurnih 3:0 golovima Mršića, Surjana i Novoselca. Gosti su do 77. minute uspjeli smanjiti na 3:2 golovima Josipovića i Slunjskog, ali do potpunog preokreta u zadnjih 15-ak minuta susreta nisu uspjeli doći.

Spomenuti treba i zapaženu ulogu golmana domaćih Brune Lukića koji je u nekoliko navrata skidao čiste zicere gostima, kao i podršku s tribina na kojima se okupilo 300-njak navijača.

Također, u NK Savi su odlučili jučerašnji susret posvetiti svojim sumještanima koji su poginuli u Domovinskom ratu: Dragi Matijeviću, Marijanu Parlovu, Ivi Udovčiću, Robertu Erdelji i Predragu Golubiću.

Strmčane u subotnjem polufinalu čeka prvoligaš Gorica koja je upisala uvjerljivu 0:3 pobjedu kod Lukavca. U drugom polufinalu sastat će se Vrbovec koji je pobijedio Strmec u Bedenici rezultatom 3:0, te bolji iz dvoboja Bistra – Kurilovec, koji se igra u subotu 8. kolovoza.