Samobor upisao gostujući poraz od Cedevite Junior

9. ožujka 2020.
106 Pregleda

Košarkaši Samobora poraženi su u utakmici 19. kola 1. lige od Cedevite Junior. Rezultat je bio 93:78 u susretu koji je do poluvremena izgledao obećavajuće za “risove” s obzirom da su na veliki odmor otišli s prednošću 47:36. Međutim, početkom drugog poluvremena domaći igrači prvo anuliraju prednost Samoboraca da bi do kraja preokrenuli rezultat za pobjedu koja znači da su preskočili “risove” na prvenstvenoj ljestvici.

Lovro Mandalinić zabio je 23, Nikola Ivanković 21, a Danko Branković 16, dok je domaćine predvodio David Ušić s 28 koševa. Samobor je sad na 5. mjestu sa 29 bodova, koliko imaju Rudeš i Ribola Kaštela.