Tijesan poraz Samobora

10. veljače 2020.
462 Pregleda

Košarkaši Samobora poraženi su jučer u 15. kolu Prve muške lige na domaćem parketu od igrača Universitasa iz Splita rezultatom 69:70. Samoborci su loše otvorili utakmicu i prvu četvrtinu izgubili s 10:25. U zadnjoj četvrtini su pritisnuli Splićane i doobili taj dio susreta s 27:12, vodili na kraju sa 69:67, primili tricu, a svoj zadnji napad nisu, nažalost, uspjeli realizirati i tako izbjeći minimalan poraz. Najbolji strijelac kod domaćina bio je Bruno Levanić Kutni s 23 koša.

Nakon ovog kola pali su na 5. mjesto prvenstvene ljestvice s 23 boda. U dolazećem, 16. kolu “risovi” će na teško gostovanje kod Robola Kaštele s kojom su bodovno izjednačeni.