Šest boraca izborilo pet medalja

10. veljače 2020.
115 Pregleda

Na međunarodnom judo turniru Black Belt Open, koji se u subotu održao u sportskoj dvorani Sutinska vrela, svetonedeljske Sakure osvojile su sa šest natjecatelja novih pet odličja. Srebrne medalje su izborili Luka Vidović u kategoriji U8 -27kg te Karlo Lovrinović u kategoriji U10 -38kg. Bronce su osvojile Sara Jakopec u kategoriji djevojčica U10 -28kg, a u kategoriji mlađih kadetkinja Ana Ugarković -52kg i Sara Golubić -44kg. Jakov Babić u kategoriji mlađih kadeta natjecanje je završio na petom mjestu.

Na natjecanju je sudjelovalo 408 judoka iz 43 kluba.