Isključenja struje 4. i 5. lipnja (3. lipnja 2020. 18:26)
Samobor je lepi varoš – Stojdraga (3. lipnja 2020. 16:36)
Velik odaziv – hvala svima! (3. lipnja 2020. 13:50)
Radovi na samoborskim prometnicama (3. lipnja 2020. 13:01)
Kakva nas budućnost čeka? (3. lipnja 2020. 11:34)
Online edukacija za male iznajmljivače (2. lipnja 2020. 16:03)

Sakure u Mariboru izborile 4 medalje

3. veljače 2020.
367 Pregleda

U Mariboru je u subotu, 1. veljače, održano Međunarodno judo natjecanju Apolon open, na kojem se natjecalo i 8 natjecatelja Judo kluba Sakura, a osvojili su 4 medalje. U kategoriji U10 srebrno odličje izborila je Karla Vešligaj, a broncu Sara Jakopec. Broncu u kategoriji U12 osvojila je Eva Drakulić, a u uzrastu djevojčica do 16 godina bronca je pripala i Ani Ugarković.

Borbu za treće mjesto izgubile su Petra Ugarković i Sara Golubić te su u ukupnom poretku bile na petom mjestu. Vilim Pogledić i Karlo Vešligaj ovo natjecanje završavaju bez plasmana.

Ukupno je na Apolon Open-u sudjelovalo više od 700 judaša iz 71 kluba i 14 zemalja.