Fašnički fanzin za Magazin (21. veljače 2020. 21:13)
Svetonedeljski fašnik pod velikim šatorom (21. veljače 2020. 17:20)
Karlovo i Samobor – potencijal suradnje (21. veljače 2020. 16:02)
Gdje će završiti “Srakino gnezdo” ? (21. veljače 2020. 15:32)
Još jedan vikend za fašničke spelancije! (20. veljače 2020. 15:30)
Rutinski protiv Rovinja (20. veljače 2020. 14:33)
Rudari nadigrali Virovitičane (20. veljače 2020. 14:31)
Slatka pobjeda u Kaštelima (20. veljače 2020. 14:29)

Bronce za Tomislava Dömötörfyja i Iris Mariu Šlatku

27. siječnja 2020.
203 Pregleda

I Judo klub Okami bio je sudionik Prvenstva Hrvatske za kadete U18 u održanog u subotu u Podsusedu te osvojio dvije medalje. Pod vodstvom trenera Dubravka Šlatke brončanu medalju zaslužili su Tomislav Dömötörfy u kategoriji do 90 kilograma i Iris Maria Šlatka u kategoriji do 48 kilograma. Tomislav se domogao postolja unatoč ozljedi od koje je karakterom bio jači, a Iris Maria, koja još pripada mlađim kadetkinjama, svoj uspjeh u starijem uzrastu može smatrati tim većim. Za Okami su se još borili Matej Dutković do 55 kilograma te Lana Juric do 52 kilograma.