Alen i Mateo za prestiž

11. studenoga 2019.
216 Pregleda

Alen i Mateo Ćosić te Bruno Stojanović, članovi Kyokushin karate kluba Domenica Sveta Nedelja, u najboljem su svjetlu predstavili Hrvatski kyokushinkai savez na 13. Italian Openu održanom u subotu u Pordenoneu.

U trećem, finalnom kolu kategorije kadeta, sastali su se Alen i Mateo gdje je u vrlo oštroj borbi uspješniji bio Mateo i tako osvojio 1. mjesto, dok je Alen zauzeo 2. mjesto. Za još jedno zlato sa ovog turnira pobrinuo se Bruno koji je osvojio 1. mjesto u kategoriji juniora.

Ovaj uspjeh svetonedeljskih boraca nije slučajan i nastavak je njihovih odličnih nastupa tijekom godine na turnirima u Ukrajini, Poljskoj, Slovačkoj i dvaput u Mađarskoj.