6 medalja iz Ivanca

22. listopada 2019.
137 Pregleda

Prošle subote održan je 12. memorijalni turnir Ivanec u organizaciji Karate kluba Ivanec. Natjecanje je okupilo 432 natjecatelja iz 43 kluba i 3 zemlje, a mladi borci Karate kluba Samobor osvojili su 6 medalja, 1 zlato, 3 srebra i 2 bronce.

Najuspješniji je bio Mihael Križetić koji je osvojio zlatnu medalju u kategoriji učenika +46 kilograma. Srebrne medalje svojim odličnim nastupima osvojili su Ema Drašković (mlađe učenice -36 kg), Jakov Udovčić (mlađi učenici -34 kg) i Jakov Kos (učenici -45 kg). Brončane su medalje zaslužili Nika Čabaj (učenice -40 kg) i Antonio Bašić (učenici -40 kg).