8 medalja s 2 turnira

21. listopada 2019.
117 Pregleda

Iza svetonedeljskih Sakura još jedan je uspješan vikend u kojemu su osvojili novih 8 medalja.

U Bihaću je u subotu održan 8. međunarodni kup Una Bihać. Natjecatelji iz Hrvatske, BiH, Slovenije Srbije i Crne Gore nastupili su s ukupno 42 kluba i 366 natjecatelja. Sakure su se u kategorijama U10 i U14 u Bihaću okitile s 5 odličja, 3 zlata i 2 srebra. Do zlata su došli Karla Vešligaj, Sara Golubić i Ana Ugarković, a do srebra ponovno Karla Vešligaj te Petra Ugarković.

Na Kupu Turopolja, istoga dana, u kategoriji U8 izborena su 2 zlata i bronca. Natjecalo se 364 natjecatelja iz 31 kluba, a pobjednicima u kategoriji U8 postale su Sakure Luka Vidović i David Žgalin, dok je treće mjesto osvojio Karlo Kukolja.