Zlato, srebro i bronca iz Mađarske

30. rujna 2019.
142 Pregleda

Na Nagykun kupu, 19. po redu, održanom u subotu u Karcagu u organizaciji mađarske IKO Matsushima Kyokushinkaikan organizacije, predstavnici svetonedeljske Domenice osvojili su 3 medalje, zlatnu, srebrnu i brončanu. Bruno Stojanović je bio prvi u katama u kategoriji juniora, dok su Mateo i Alen Ćosić u borbama kadeta -65 kg osvojili drugo, odnosno treće mjesto. U katama se natjecao i Dominik Stanić iz samoborskog Fortisa. Pored domaćih natjecatelja na turniru su nastupili i predstavnici Slovačke, Ukrajine i Hrvatske. (Vladimir Sekelj)