Strmečki nogometni veterani uoči putovanja u Poreč

Veterani Save brane titulu viceprvaka Hrvatske

27. rujna 2019.
Komentari isključeni
406 Pregleda

Od danas do nedelje 29. rujna odigrava se jubilarno 20. prvenstvo veterana HNS-a, na kojem nastupa 26 momčadi iz 12  hrvatskih županija, te Grada Zagreba, a titulu doprvaka brane veterani Save iz Strmca koji su prošle godine u finalu poraženi od veterana Zagorca iz Krapine.

Igrat će se na travnjacima porečke Zelene lagune, pri čemu je natjecanje po skupinama na rasporedu u petak, 27. rujna, i subotu, 28. rujna prijepodne, dok poslijepodne slijede utakmice osmine finala i četvrtfinala.

Polufinala, utakmica za treće mjesto i finale igraju se u nedjelju, 29. rujna.

Veterani Save u odličnom su raspoloženju otputovali prema Poreču, uvjereni u svoju nogometnu snagu i kvalitetu, i odlučni ove godine otići korak dalje nego lani, odnosno osvojiti naslov prvaka Hrvatske u veteranskom nogometu.

Ždrijeb natjecateljskih skupina je slijedeći:

SKUPINA „A”

1. VNK AK SIGET-HD (ZAGREB)

2. HALUBJAN (VIŠKOVO)

3. STANDARD (NOVA ŠAROVKA)

SKUPINA „B”

1. ZAGOREC (KRAPINA)

2. HŠNK MOSLAVINA (KUTINA)

3. GOŠK KG (KAŠTEL GOMILICA)

SKUPINA „C”

1. LOKOMOTIVA FIMATOSPORT (ZAGREB)

2. JASKA (JASTREBARSKO)

3. RADOBOJ (RADOBOJ)

SKUPINA „D”

1.PAZIN VETERANI (PAZIN)

2. SLUNJ (SLUNJ)

3. BEDNJA (BELETINEC)

SKUPINA „E”

1.RADNIK (MAJUR)

2. GARIĆ (GAREŠNICA)

3. RUDAR 47 (LADANJE DONJE)

SKUPINA „F”

1. ZAPREŠIĆ (ZAPREŠIĆ)

2.VELEBIT (BENKOVAC)

3. VIDOVČAN (DONJI VIDOVEC)

SKUPINA „G1”

1. SAVA (STRMEC)

2. BRNAZE (BRNAZE)

SKUPINA „H1”

1. SABUNJAR (PRIVLAKA)
2. RUDAR (DUBRAVA ZABOČKA)

SKUPINA „G2”

1. MLADOST (OBREZINA)

2. FUNTANA (FUNTANA)

SKUPINA „H2”

1. JADRAN POREČ (POREČ)
2. PAPUK (ORAHOVICA)

 

Raspored utakmica u petak 27. rujna 2019.:

A 16.00 – AK SIGET-HD – HALUBJAN
D 16.00 – PAZIN veterani – SLUNJ
F 16.00 – ZAPREŠIĆ veterani – VIDOVČAN
B 17.00 – MOSLAVINA – GOŠK KG
C 17.00 – LOKOMOTIVA FIMATOSPORT – RADOBOJ
E 17.00 – GARIĆ – RUDAR 47
G2 18.00 – FUNTANA – MLADOST OBREZINA
H2 18.00 – PAPUK ORAHOVICA – JADRAN POREČ
G1 19.00 – BRNAZE – SAVA STRMEC
H1 19.00 – RUDAR DZ – SABUNJAR PRIVLAKA
F 20.00 – VELEBIT BENKOVAC – ZAPREŠIĆ veterani
A 20.00 – STANDARD – AK SIGET-HD
D 20.00 – BEDNJA – PAZIN veterani
E 21.00 – RADNIK MAJUR – GARIĆ
B 21.00 – ZAGOREC – MOSLAVINA
C 21.00 – JASKA – LOKOMOTIVA

Raspored utakmica u subotu 28. rujna 2019.:

H1 09.30 – SABUNJAR PRIVLAKA – RUDAR DZ
H2 09.30 – JADRAN POREČ – PAPUK ORAHOVICA
G1 09.30 – SAVA STRMEC – BRNAZE
G2 09.30 – MLADOST OBREZINA – FUNTANA
C 10.30 – RADOBOJ – JASKA
E 10.30 – RUDAR 47 – RADNIK MAJUR
B 10.30 – GOŠK KG – ZAGOREC
E 11.30 – SLUNJ – BEDNJA
F 11.30 – VIDOVČAN – VELEBIT BENKOVAC
A 11.30 – HALUBJAN – STANDARD

Veterani Save lani nakon osvajanja naslova viceprvaka Hrvatske

 

 

 

Mislav Maroević

Novinarstvom se aktivno počeo baviti 1976. u danas kultnom magazinu Svijet. Radijsku karijeru započinje 1978. godine na Radio Samoboru. Početkom devedesetih godina podiže obiteljsku tvrtku Matis, koja 2004. godine dobiva koncesiju Radio Samobora.

Komentari nisu dopušteni.