Novi uspjesi samoborskih streličara na Prvenstvu Hrvatske

18. rujna 2019.
186 Pregleda

Na državnom prvenstvu u Sisku samoborski streličari ponovo su u nedjelju sakupili pravu kolekciju medalja. Najuspješniji član Streličarskog kluba Samobor bio je bio Mario Vavro, koji je za jedan krug bio iza svog kolege iz reprezentacije, Domagoja Budena i osvojio drugo mjesto i srebrnu medalju u kategoriji seniora složenog luka. U istoj kategoriji bio je odličan i Zlatko Pentek, koji je ovoga puta bio peti.

U ženskoj konkurenciji u istoj kategoriji Lana Koller osvojila je treće mjesto.

Najmlađi natjecatelj bio je Vigo Mikola, koji je prvi put nastupio na državnom prvenstvu u kategoriji kadeta složenog luka, gdje je napravio odličan rezultat koji ga je doveo do brončane medalje.