Veterani TOP-a nadigrali Savu

1. srpnja 2019.
464 Pregleda

Veterani Nogometnog kluba TOP iz Kerestinca organizirali su proteklog vikenda tradicionalni dvodnevni pozivni turnir veterana u malom nogometu (5+1) na prirodnoj travi Sportskog centra u Kerestincu. Na turniru su sudjelovale momčadi Galgova, Sloge Orešje, Save Strmec, Horvata, Tigra Rakitje, Hrvatskog Leskovca, Zagreba, Taraba Kerestinec, AS-a 24 te domaćina TOP-a, a gledatelji su uživali u odličnom haklu. Nakon razigravanja po skupinama i četvrtfinalnih borbi, polufinale su izborili Horvati i Sava Strmec te TOP i Hrvatski Leskovec. U finale su se plasirali Sava i TOP. Nakon raspucavanja penala, treće mjesto je osvojila momčad Horvata, a Hrvatski Leskovec je bio četvrti. U finalnoj utakmici, s uvjerljivih 6:2 TOP je svladao Strmčane, prvake lige veterana Nogometnog središta Samobor. (Josip Miholić)