Zlato za Tinu Šmid, srebro i bronca za Lorenu Bartaković

26. lipnja 2019.
244 Pregleda

Proteklog vikenda u Rijeci je, u organizaciji Atletskog Kluba Kvarner, održano pojedinačno prvenstvo Hrvatske za juniore i juniorke na kojemu su Samoborke u dresu zagrebačkog Agrama, Tina Šmid i Lorena Bartaković osvojile 3 medalje. Tina se na 1500 metara domogla zlata, dok je Lorena u istoj utrci osvojila broncu, a na 3000 metara srebro. Utrku na 800 metara Tina Šmid je okončala na 5. mjestu. Kiša i nevrijeme znatno su utjecali na odvijanje natjecanja prvog dana, u subotu, ali je zato vrijeme poslužilo atletičare u nedjelju.