Strmečka Sava osvojila Kup NSS-a!

17. lipnja 2019.
202 Pregleda

Pred gotovo 500 gledatelja na strmečkoj Lazini jučer su nogometaši Save Strmec slavili u finalu kupa Nogometnog središta Samobor. Bili su bolji od Rakovog Potoka, prvaka 1. Županijske lige zapad sa 4:2. Ni izuzetno loše vrijeme nije spriječilo domaćine iz 4. lige da pokažu razliku u kvaliteti pa su poveli sa 3:0 golovima Ivana Horvatinca, Brune Držića i Luke Novoselca. Ipak, pred kraj 1. poluvremena, nakon sjajne akcije Hrvoja Štroka, gosti smanjuju golom Golubića. No, u drugom poluvremenu bilo kakvu mogućnost neizvjesne završnice ugasio je svojim drugim golom Bruno Držić. Ovom pobjedom seniori Save Strmec, predvođeni trenerom Goranom Vincetićem, završili su uspješnu sezonu u kojoj su osvojili kup, zadržali četvrtoligaški status i postali najviše rangirani klub Nogometnog središta Samobor.