Detalj s utakmice Zelina - Gaj Mače (foto preuzet s facebooka NK Zelina)

Četvorka za oproštaj od IV lige

4. lipnja 2019.
585 Pregleda

Na oproštaju od prvenstvene sezone, ali i od IV lige, nogometaši Samobora poraženi su prošle nedelje u Kutini od momčadi Moslavine, koja ove godine slavi 100-tu obljetnicu utemeljenja, rezultatom 4:2. Samoborci su u Kutinu doputovali sa samo 11 igrača i očekivano doživjeli 21 poraz u ukupno odigranih 30 utakmica. Domaća je momčad zgodicima Cerovečkog i Lončarevića do 30. minute vodila 2:0, a onda je Kostanjski smanjio zaostatak Samoboraca u 31. minuti. Međutim, samo 4 minute poslije, Kutinjani ponovo podižu prednost na dva pogotka razlike zahvaljujući drugom zgoditku Lončarevića, no do odmora Puškarić uspijeva ublažiti vodstvo domaćih na 3:2.

U drugom poluvremenu, već u 50. minuti Bača pogađa za 4:2, i to je bio konačan rezultat na kraju susreta.

Sava iz Strmca u posljednjem je kolu gostovala u Odri i izgubila od istoimenog domaćina rezultatom 3:1. Jedini zgoditak za Strmčane postigao je Vito Crnković.

Plasman u III ligu izborili  su prvak Vrapče, drugoplasirana petrinjska Mladost, trećeplasirana Bistra, i četvrtoplasirani Gaj iz Mača.