6 medalja za Karate klub Bregana

13. svibnja 2019.
341 Pregleda

U sportskoj dvorani Pešćenica održan je jubilarni 20. Memorijalni karate kup Zagreb na kojem je nastupilo preko 450 natjecatelja iz Hrvatske. Memorijal je posvećen poginulim bojovnicima Domovinskog rata Grada Zagreba.

Na turniru je sudjelovalo i 11 članova Karate kluba Bregana koji su osvojili 6 medalja (1. zlato, 1. srebro i 4 bronce.) u borbama.

Najuspješnija je bila Lara Weismann koja je osvojila zlatnu medalju u kategoriji juniorki do 48 kg.

Srebro je osvojio Petar Stanić u kategoriji kadeta do 63 kg., a brončane medalje osvojili su Nika Zorko (učenice do 32 kg), Tina Kos (učenice do 40 kg), Borna Stanić (kadeti do 63 kg) i Luna Weismann (juniorke do 59 kg).

Blizu medalje bili su Emilija Mustafić i Tin Svinjarić koji su poraženi u borbi za broncu. U prvom kolu izgubili su Filip i Petar Žučko i Mia Lovreković.