Bruno Stojanović i Alen Ćosić do medalja u Ukrajini

23. travnja 2019.
394 Pregleda

Ovogodišnji Matsushima kup Ukrajine okupio je 220 natjecatelja iz različitih kyokushin organizacije iz Estonije, Bjelorusije, Poljske, Izraela, Austrije, Hrvatske i Ukrajine. Hrvatski kyokushinkai savez na ovome su natjecanju predstavljali članovi hrvatskog ogranka ove organizacije iz svetonedeljske Domenice, Alen i Mateo Ćosić te Bruno Stojanović.

Alen je osvojio 3. mjesto u kategoriji starijih kadeta +50 kg, dok je njegov brat Mateo u istoj kategoriji izgubio odlukom sudaca u osmini finala. Bruno je osvojio 2. mjesto u kategoriji starijih juniora +70kg, a nastupio je i u natjecanju u katama u kategoriji juniora, no bez plasmana.