Samobor poražen, Moslavina pobjegla na 4 boda

15. travnja 2019.
510 Pregleda

Nogometaši Samobora poraženi su jučer poslijepodne u utakmici 22. kola IV. lige središte Zagreb od momčadi Gaja u Maču rezultatom 2:1. Domaćini su u završnim minutama prvog poluvremena postigli dva zgoditka, a Samobor je uspio ublažiti poraz pogotkom Kostanjskog 15 minuta prije kraja susreta.

Budući da je kutinska Moslavina iznenađujuće osvojila trobod na gostovanju kod Dinama u Odranskom Obrežu Samoborci su i dalje ostali posljednji na prvenstvenoj ljestvici, sada s 4 boda manje od pretposljednje Moslavine.
U slijedećem kolu Samobor će ugostiti vodeću momčad lige Vrapče, koja je u ovom kolu visoko porazila Savu iz Strmca, rezultatom 5:0.

16 Samobor 22 3 4 15 17:46 -29 13

Slijedeće 23. kolo igra se već u četvrtak 18. travnja zbog Uskrsa a sastaju se s početkom u 16:30 sati: