Lavice izgubile od vodećeg Dugog Sela

15. travnja 2019.
302 Pregleda

Rukometašice Samobora namjerile su se u 21. kolu 2. lige zapad na vodeće Dugo Selo. U dvorani Bogumila Tonija rezultat je bio 25:33. Šteta, jer “lavice” su odlično otvorile utakmicu i obrambeno i napadački pa su povele sa 5:1. Međutim, nakon toga počinju greške i gošćama se daje prilika za povratak u igru što su one i iskoristile te se do kraja poluvremena i odvojile na plus 3.
U drugom poluvremenu nastavilo se u istom ritmu, bez rezultatskog približavanja pa se kraja odlučilo dati priliku svim djevojkama s klupe Samobora kako bi malo osjetile utakmicu. Spomenimo da je najučinkovitija bila Lorena Petreković sa 10 golova.
Dugo Selo je osiguralo nastup u 1. ligi, a Samoborkama je ostalo još jedno kolo u kojem gostuju kod pretposljednjeg Udarnika pa je za očekivati da će uzeti bodove i ostati u top 5. Trenutno su na 4. mjestu s 4 boda manje od 3. Rudara, a 3 boda više od 5. Zaprešića.
Rukometašice svetonedeljske Sloge upisale su vrijedne bodove protiv Zameta II, slavile su sa 31:27.pa su sa 11 bodova na 10. mjestu.