Momčad TOP-a nakon uvjerljive pobjede nad Poletom iz Buševca

Top pregazio Polet, Zrinski iznenadio Sutlu

10. travnja 2019.
384 Pregleda

U 20. kolu JNŽL konačno su nogometaši TOP-a iz Kerestinca odigrali kako znaju i umiju, te uvjerljivo porazili Polet iz Buševca na domaćem travnjaku.

Od prve do posljednje minute igrali su domaći s puna žara i htijenja a do vodstva stižu nakon odličnog prodora Ivanovića s lijeve strane i proigravanja na drugoj vratnici raspoloženog Škarice, koji sigurno poentira za 1:0. Gosti potom na koriste zicer, a odličnom se obranom iskazao vratar TOP-a Šaplek.

U 35. minuti iskusni Bencalić koristi neodlučnost vratara i obrane gostiju, te lijepim lob-udarcem povećava vodstvo na 2:0.Do kraja poluvremena bilježimo još dva zicera domaćih (Škarica, Stipić), ali gostujući vratar u obje prigode izvrsno reagira.

Drugo poluvrijeme nogometaši iz Buševca počinju poduzetnije ali bezopasno za domaćeg vratara Šapleka. Valja istaknuti još jednu odličnu obranu Šapleka sredinom drugog dijela, i to je bilo sve od momčadi Poleta.

U 80.minuti Škarica bježi desnom stranom i idealnom loptom proigrava na drugoj vratnici Blaževića koji zakucava treći pogodak u gostujuću mrežu.  U sudačkoj nadoknadi mlađahni Boršćak izvrsno proigrava na desnoj strani Šukurmu koji bježi gostujućoj obrani i idealno proigrava Blaževića, a ovaj svojim drugim zgoditkom potvrđuje visoku pobjedu Kerestinčana.