Devet kutjevačkih medalja za Sakure

8. travnja 2019.
523 Pregleda

U Kutjevu je u subotu održano međunarodno judo natjecanje Kup Jigoro koji je okupio 294 natjecatelja iz 17 klubova i tri države. Svetonedeljske Sakure su nastupile s šest natjecatelja koji su osvojili ukupno devet medalja. U kategoriji U10 Karla Vešligaj -28kg bila je druga, a Petra Ugarković -28 kg osvojila je treće mjesto. Ana Ugarković -52kg u kategoriji U14 bila je prva, a u kategoriji U16 bila je druga. Jakov Babić -66kg u kategoriji U14 osvojio je drugo mjesto, a u kategoriji U16 bio je treći. Sara Golubić -40kg u kategoriji U14 osvojila je treće mjesto, a u kategoriji U16 bila je druga. Katarina Kallay u kategoriji U16 -70kg izborila je treće mjesto.