Samobor upisao dvije uvjerljive pobjede

2. travnja 2019.
331 Pregleda

U 10 kolu lige 2006. 1. Županijske lige, starija ekipa Samobora pobijedila je mlađu ekipu Samobora II rezultatom 96:40. Tek u prvoj četvrtini druga ekipa Samobora uspjela se obraniti, da bi u daljem tijeku utakmice došla do izražaja snaga i iskustvo prvog sastava Samobora koji na kraju uvjerljivo slavi. Kod prve ekipe Samobora briljirao je Dean s 32 koša, a kod Samobora II najučinkovitiji je bio Pedjo s 10 koševa.
U zaostaloj utakmici 4. kola istog natjecanja ekipa Samobora II pobijedila je u gostima ekipu Gorice uvjerljivim rezultatom 16:83. Već nakon prve četvrtine i vodstva Samoboraca od 19:0 sve je bilo jasno, samo je bilo pitanje s koliko će razlike Samoborci na kraju pobijediti. Kod Samoboraca istaknuli su se Kelečić s 20, te Žganjer i Pedjo s po 14 koševa svaki.