Samoboru samo bod protiv Gradića

25. ožujka 2019.
359 Pregleda

Nogometaši Samobora osvojili su samo bod u utakmici 19. kola 4. lige središte Zagreb. Na Gradskom stadionu u Hebrangovoj konačno su proradili napadači Samobora postigavši dva pogotka, no s druge strane domaća je obrana dva puta i kapitulirala pred napadačima Gradića, pa je konačna rezultat bio 2:2.

Šteta, jer su nakon prvog poluvremena bez zgoditaka igrači Samobor početkom drugog dijela igre zabili dva puta u razmaku od 53. do 57. minute, a dvostruki strijelac bio je Filip Kostanjski. Nažalost, nešto slično ponovili su gosti u razmaku od 72. do 77. minute, kad je postavljen konačni rezultat.

Ovim bodom Samobor je došao do njih 13, a iako su i dalje na posljednjem mjestu, ekipa s dna prvenstvene ljestvice nije tako daleko. Najbliža Moslavina je na 14, strmečka Sava na 15, a Croatia Hrastje na 18 bodova.

Inače, Sava je jučer na svojoj Lazini dočekala petrinjsku Mladost i izgubila 0:2.