Porazi seniora i mlađih kadeta Mladosti 09

23. veljače 2019.
278 Pregleda

U 20. kolu Treće hrvatske lige za rukometaše, momčad Mladosti 09 iz Samobora nije večeras, nažalost, uspjela upisati svoju prvu proljetnu pobjedu. Na domaćem parketu poraženi su od bolje momčadi Maksimir Pastele rezultatom 24:39. Gosti su već u prvom poluvremenu ugasili sve nade domaćina odličnom igrom i na poluvrijeme otišli s velikih i nedostižnih 9 golova prednosti (22.13). U nastavku utakmice gosti samo potvrđuju svoju kvalitetu i sigurno rješavaju utakmicu u svoju korist.

Za RK Mladost 09 igrali su: Karlo Švigir (2), Borna Vuković (4), Sebastijan Kuharić (8), Antonio Mikulčić (1), Lukas Ternjej (5), Fran Krsto Novak (1), Petar Stanić (2), Borna Stanić (1), Antonio Kovačić, Lovro Pajić.

Mlađi kadeti RK Mladosti 09 poraženi su danas na domaćem parketu od gostiju iz Bedekovčine sa 16:32. Do polovice prvog poluvremena viđena je ravnopravna igra, ali tada gosti pojačavaju tempo i na poluvrijeme odlaze s 9 golova prednosti. Sve nade domaćina za boljim rezultatom ugašene su u 29. minuti kada je zbog prekršaja nad gostujućim igračem domaći vratar Ožbolt dobio crveni karton. Nakon toga gosti samo povećavaju prednost i zasluženo pobjeđuju sa 16 golova razlike.

Za RK Mladost 09 igrali su: Jakov Ožbolt, Janko Razum (2), Patrik Prišlin (1), Leon Radenović (3), Stjepan Kuhar (2), Dalibor Stanić (3), Dean Vidović, Luka Zadro, Gabrijel Dumbović (1), Kristijan Crnić (2), Lovro Mihelić (1), Dominik Horvat (1).