Sedam odličja za Sakure (20. svibnja 2019. 10:01)
Organizirali i pobjeđivali (20. svibnja 2019. 09:58)
Isključenja struje 21. i 22. svibnja (20. svibnja 2019. 09:22)
Voda koja još nije za piće (20. svibnja 2019. 09:14)
Poticaj za brendiranje Livadića (18. svibnja 2019. 17:15)
Samobor volontira (18. svibnja 2019. 16:57)
Vatru pravilno gasi te sebe i druge spasi (18. svibnja 2019. 16:44)

Karate klub Samobor osvojio 6 medalja u Čavlima

18. veljače 2019.
238 Pregleda

U subotu 16.veljače je u sportskoj dvorani Mavrinci u Čavlima održan tradicionalni 7. po redu međunarodni karate turnir „Groničan kup „u organizaciji karate kluba Grobničan.

Karate klub Samobor nastupio je na turniru s četvero natjecatelja koji su osvojili ukupno šest medalja te ostvarili stopostotni učinak.

U konkurenciji kadeta do 63 kg zlatno odličje nakon četiri pobjede zasluženo je osvojio Ivan Terihaj koji je u finalnom meču pobijedio klupskog kolegu Daria Szela.

Dario mu je uzvratio za ovaj poraz u konkurenciji juniora do 68 kg s obzirom da su i Dario i Ivan nastupili i u ovoj kategoriji.

Malo manje uspješne su bile i ženske uzdanice pa je tako u konkurenciji juniorki do 59 kg brončano odličje osvojila Magdalena Šuflaj, a u težoj kategoriji juniorki, onoj preko 59 kg, brončano odličje osvojila je i Paula Šogorić.

U Čavlima je na turniru nastupilo 612 karateka iz 56 klubova Hrvatske, BiH i Slovenije.

Sportašice i sportaše je uspješno vodio trener Dario Svetić.