Lokalni rukometni derbi pripao Slogi

11. veljače 2019.
325 Pregleda

Lokalni derbi 18. kola Treće hrvatske lige – središte za rukometaše između samoborske Mladosti 09 i Sloge iz Svete Nedelje, odigran u subotu u sportskoj dvorani osnovne škole Bogumila Tonija, zasluženo je pripao gostima rezultatom 31:20. Rukometaši Mladosti vodili su samo na početku utakmice sa 1:0 i 2:1. Nakon toga igrači Sloge kreću s organiziranijim napadima i na poluvrijeme odlaze s vodstvom od 13:9. U nastavku utakmice gosti nastavljaju s dobrom igrom i kažnjavaju svaku pogrešku “mladostaša”, sve više povećavaju razliku i zasluženo pobjeđuju s 11 golova razlike. (Stjepan Stanić)

Rukometaši Rudara II u istom stupnju natjecanja sinoć su kod kuće nadigrali treći sastav zagrebačke Dubrave s 41:32.