Bez struje 24. i 25. travnja (23. travnja 2019. 12:04)
Samobor najbolji na društvenim mrežama (23. travnja 2019. 10:10)
Slavimo Jurjevo! (23. travnja 2019. 09:34)
U Bunkeru održan sajam Čačkorješenja! (22. travnja 2019. 14:22)
Najava iskopčanja struje! (22. travnja 2019. 11:45)
Slavimo Uskrs! (20. travnja 2019. 12:50)
Noć knjige u samoborskoj knjižnici! (20. travnja 2019. 12:39)
Medo i Zeko razveselili mališane! (20. travnja 2019. 11:37)

Pobjedonosni košarkaški juniori i kadeti

5. veljače 2019.
269 Pregleda

Juniori Košarkaškog kluba Samobor u 9. kolu Prve lige centar pobijedili su na domaćem terenu ekipu Medveščaka rezultatom 85:64.

Samoborci su odlično otvorili utakmicu i sa serijom pogodaka ostvarili 10-ak koševa prednosti koje su uspješno branili do završnice treće četvrtine kada gosti uzvraćaju na isti način i dolaze do izjednjačenja. Dvije minute prije kraja utakmice Medveščak ima najveću prednost na utakmici od 4 koša 72:68, međutim samoborska momčad u nevjerojatnoj završnici ostvaruje veliku seriju od 17:2 i za zasluženu pobjedu.

Kod Samoboraca briljirala je trojka Karlo Filipović s 24, te Marko Matijaščić i Lovro Jelić sa po 20 koševa.

SAMOBOR: Karlo Filipović 24, Marko Matijaščić 20, Lovro Jelić 20, Jakov Kontak 8, Mark Knezović 7, Jan Matović 4, Noa Zorko 2, Hrvoje Pecić, Marko Milakara, Roko Sedlar; TRENER: Mirko Mandalinić.

Kadetska ekipa samoborskog košarkaškog kluba u 14. kolu Druge lige centar pobijedila je na domaćem parketu Petrinju rezultatom 70:63.

Odličnom obranom Samoborci su u prvoj četvrtini limitirali Petrinjce na samo 8 poena i poveli s 10-ak koševa razlike. Ostvarenu prednost nisu ispuštali iz ruku do kraja utakmice za zasluženo slavlje na kraju.

Samoborske košarkaške kadete do pobjede su vodili razigrani Leonardo Klišanić s 26 i Roko Spaseski Baburek s 25 koševa. (Zdravko Džimbeg)

SAMOBOR: Leonardo Klišanić 26, Roko Spaseski Baburek 25, Niko Mixich 10, Lovro Razum 3, Roko Sedlar 2, Marat Kos 2, Lovro Sedlar 2, Josip Poljak, Ivan Miklenić, Marin Sirovica, Dane Crljen, Josip Pleš; TRENER: Josip Vlah.