Sportska dvorana Samobor.

SAMOBOR – SESVETE 67:86 (36:43)
(23:21, 13:22, 11:20, 20:23)

SAMOBOR: Niko Gril 15, Bruno Levanić-Kutni 13, Lovro Mandalinić 11, Tomislav Đurinović 10, Josip Škara 9, Mateo Gionechetti-Prahin 4, Dario Gazić 2, Jakša Milatić 2, Vanja Miletić 1, Marko Šilobod, Luka Žilić, Bruno Srabotnak; TRENER: Marin Sedlar.

Nakon izjednačene igre u prvoj četvrtini, u drugoj Samoborci igraju u grču, kao da su im se oduzele i ruke i noge te ostaju dugih šest i pol minuta utakmice bez ubačaja dok gosti serijom od 19 uzastopnih koševa dolaze do visoke prednosti od 40:23 i tu je praktički bila prelomljena utakmica. Još u dva navrata su Samoborci smanjivali na šest ili sedam razlike ali bi vrlo brzo gosti vraćali prednost na 20-ak koševa prednosti, pa su na kraju zasluženo slavili za povratak na prvo mjesto lige.

Ovaj put Sesvećani su odlično i čvrsto odigrali svih 40 minuta klasičnu zonsku obranu protiv koje Samoborci jednostavno nisu imali rješenje, a uz to su i gubili lopte kao na traci te imali na kraju nevjerojatnih 27 izgubljenih lopti.