Lucija Krnić prva na Memorijalu Lovre Ratkovića

28. siječnja 2019.
149 Pregleda

U Dugom Selu je proteklog vikenda odigran 42. memorijal Lovro Ratković. Članica Stolnoteniskog kluba Samobor Lucija Krnić u konkurenciji mlađih kadetkinja osvojila je prvo mjesto, dok je Ana Znika u istoj kategoriji bila treća. Petar Znika među juniorima i Lovro Horvat kod klinaca, bili su također treći.

Neva Gojković je među mlađim kedetkinjama stigla do osimine finala gdje je pobijedila drugu igračicu turnira, ali je zapela u četvrtfinalu, dok je Lovro Škalac, nakon prvog mjesta u skupini, ispao u osmini finala.