SENIORI – Druga liga centar – 9. kolo

SAMOBOR – IVANIĆ 100:51 (49:13)
(22:8, 27:5, 33:17, 18:21)

SAMOBOR: Bruno Srabotnak 18, Mateo Gionechetti-Prahin 16, Marko Šilobod 15, Lovro Mandalinić 12, Tomislav Đurinović 11, Vanja Miletić 9, Bruno Levanić-Kutni 9, Luka Žilić 8, Dario Gazić 2, Niko Gril, Karlo Filipović, Josip Škara; TRENER: Marin Sedlar.

Velika je bila premoć u mladosti i brzini Samoboraca, tako da već od druge četvrtine pa do kraja utakmice igraju s drugom postavom, a na poluvremenu već imaju visoku prednost od 49:13. U drugom poluvremenu opušteni Samoborci igraju prilično komotnije u obrani tako da gosti uspijevaju nešto i pogoditi ali ne i izbjeći uvjerljivi poraz od 100:51.

Ovom pobjedom Samoborci su jesenji dio sezone završili na odličnom drugom mjestu s bodom zaostatka za vodećom ekipom Sesveta. Nastavak lige slijedi 26. siječnja u gostima kod ekipe Maksimira u Zagrebu.