Rudar slavio, Brnas se oprostio

11. prosinca 2018.
1.064 Pregleda

Momčad Rudara pobijedila je u 11. kolu Premijer lige na domaćem terenu Rudan iz Labina s 23:21, poluvrijeme je bilo 13:11 za domaćine. Rudari su silno željeli što prije stvoriti osjetniju prednost na ovoj utakmici, no gosti iz Labina to nisu dopuštali, prije svega zahvaljujući sjajnom Puljiću na vratima. U nastavku igre “kockice asu se posložile”, Tojčić je zabio nekoliko važnih pogodaka uzastopno, a potez utakmice dogodio se u samoj završnici kada je najbolji pojedinac utakmice, vratar Antonio Otmačić, najprije obranio jednu loptu , a zatim uputio udarac i postigao pogodak sa svog gola.

Utakmica je počela svečano jer se od rudarskog dresa, uz dobivene darove, oprostio Tomislav Brnas.

U posljednjem jesenskom kolu Rudar gostuje kod Zameta u Rijeci, u subotu u 18 sati. (Igor Matijašić)

RUDAR: Otmačić 1 (11), J. Runtas, V. Runtas 1, F. Skendrović, M. Štajnkler 1, M. Mustapić 1, L. Gaća 2, D. Trčak 5 (2), H. Tojčić 4, T. Štajnkler 2, T. Brnas 2, E. Fresl, M. Trčak, M. Jurić, M. Vrpoljac 4. TRENER: Hrvoje Štibohar.

Tekst i fotografije preuzeti s web stranice RK Rudar.