Sara Golubić i Katarina Kallay na postolju

26. studenoga 2018.
289 Pregleda

U Podsusedu je u subotu, 24. studenog, održano međunarodno judo natjecanje Kup Like.

Na natjecanju je sudjelovalo preko 800 natjecatelja iz 83 kluba iz Slovenije, Austrije, Srbije, BiH i Hrvaske. Sakurina osmorka natjecala se u sastavu: Petra Ugarković, Dorijan Šabarić, Sara Golubić, Ana Ugarković, Katarina Kallay, Jakov Babić, Lovro Karabelj i Lea Podgorski.

Sara Golubić u kategoriji U14 -40kg osvojila je srebro , a Katarina Kallay u kategoriji U14 +63kg izborila je broncu. Natjecanje na sedmom mjestu završile su sestre Ugarković, a ostatak ekipe natjecanje je završio bez plasmana.