Okami u Ljubljani izborio 3 medalje

19. studenoga 2018.
139 Pregleda

Judo klub Okami protekle je subote nastupio na 55. izdanju međunarodnog turnira mini NAGAOKA u Ljubljani i osvojio 3 medalje. Srebrom se okitila Iris Maria Šlatka u kategoriji U14 -44 kg, a brončana odličja osvojili su Matej Dutković, U14 -46 kg i Ema Kotarski U16 -70 kg. Nikolina Šlatka, U10 -33 kg, plasirala se na 4. mjesto, dok je Tomislav Dömötöreffy, U16 – 81kg, izborio borbu za za broncu s plasmanom na 5. mjesto.

Samoborci su se borili u iznimnoj jakoj konkurenciji 60-ak klubova i oko 450 natjecatelja iz Slovenije, BiH, Srbije, Mađarske, Italije, Njemačke, Austrije, Kosova te tek 5 klubova iz Hrvatske.