Rukometašice Samobora pobijedile ekipu Rudara iz Labina

12. studenoga 2018.
488 Pregleda

U 7. kolu II HRL-zapad rukometašice Samobora savladale su ekipu Rudara iz Labina rezultatom 28:27( poluvrijeme 17:17).

Lavice su odigrale najbolju utakmicu ove sezone, i zasluženo pobijedile vrlo kvalitetne suparnice iz Labina. Napad je u prvom dijelu utakmice djelovao gotovo besprijekorno, ali obrana nije bila na visini, a protivnice su u napadačkim akcijama bile vrlo učinkovite i precizne, pa prvo poluvrijeme završava rezultatski potpuno izjednačeno,17:17.

U drugi dio susreta Lavice ulaze prilično loše, pa gošće ostvaruju dva ugoditka prednosti. Tek oko 45. minute domaće igračice povezuju igru, vratarke “zaključavaju” svoj gol, obrana igra na granici svojih mogućnosti ,a napad je dovoljno točan za ostvarenje treće prvenstvene pobjedu u nizu. Veliki rezultat Samoborki protiv sjajne ekipe iz Labina.

U slijedećem kolu na rasporedu je utakmica posebnog motiva i naboja, međugradski derbi protiv Sloge iz Svete Nedjelje.

Za Samobor su igrale: Biljana Pilić(G), Iva Kupres(G), Lea Haramina, Lorena Belanić(1), Nika Radek(2), Petra Prodanović(5), Anamarija Vapnar(2), Lorena Petreković(5), Maja Kozlovec, Anja Haramina(4), Matea Katanec(2), Dora Kanceljak(6), Patricija Tomašković(1), Maja Božić, Iris Španić
Trener ekipe: Dario Zrnić